O blogu

Witajcie Drogie Mamy,

Mam na imię Justyna. Jestem mamą małej Natalki.  Postanowiłam stworzyć tego bloga dla wszystkich mam, które mają milion pytań na temat wychowania dzieci i szukają na nie odpowiedzi w internecie. Tak jak ja.

11159997_912586008794116_4089746717140305000_nKiedy Natka się urodziła miałam mnóstwo pytań odnośnie jej żywienia, pielęgnacji i wychowania. Oczywiście radziłam się w tej kwestii najbliższych, ale moim glównym źródłem informacji był internet. Zawsze pod ręką. Zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania i nigdy nimi nie znudzony.

Zadawałam najróżniejsze pytania. Niektóre śmieszne i banalne. Jak powinna wyglądać kupka niemowlaka? Jak radzić sobie z ulewaniem? Jak pielęgnować małe dziecko? Co jeść podczas karmienia piersią? Można by jeszcze długo wymieniać. Kulminacja nastąpiła, kiedy okazało się, że Natalka ma atopowe zapalenie skóry. Wówczas bardzo dużo czasu poświęciłam na szukanie informacji na temat tego, czym jest AZS i jak pielęgnować wrażliwą skórę maluszka.

W internecie znalazłam wiele przydatnych informacji,  ale musiałam na to poświęcić dużo czasu. Nie wszystkie wiadomości znalezione w internecie są bowiem wiarygodne i wartościowe.Internet to miejsce wypełnione mnóstwem treści, niestety często śmieciowej. Poszukiwanie wiedzy nie było więc łatwe. Najpierw musiałam znaleźć interesujące mnie informacje, później skonfrontować je ze sobą i na końcu  wyciągnąć  wnioski.

Postanowiłam więc stworzyć bloga dla mam, na którym znajdą się artykuły z wartościową wiedzą, w którym mamy znajdą odpowiedzi na nurtujące je pytania. Tak, aby nie musiały przeglądać miliona stron w internecie, szukając odpowiedzi na banalne pytania. Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym podsyłając tematy, które Was interesują. A ja postaram się je opracować w najlepszy możliwy sposób.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu,
Justyna 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *